Volkan: Ortamı germeyin

Volkan: Ortamı germeyin.9881
  • Giriş : 24.04.2008 / 13:52:00

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, hafta sonunda Galatasaray ile yapacakları derbi maçın tansiyonunun çok yüksek olacağını belirtti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Fenerbahçe'nin milli kalecisi Volkan Demirel, hafta sonunda Galatasaray ile yapacakları derbi maçın tansiyonunun çok yüksek olacağını belirterek, "Bir de bunların yanına başka şeyler ekleyerek havayı daha da ağırlaştırmanın, ortamı daha da germenin bir gereği yok" dedi.

Volkan Demirel, ligde Galatasaray ile 27 Nisan Pazar günü yapacakları derbi maçla ilgili kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, ezeli rakipleriyle yaptıkları Fortis Türkiye Kupası'nda Lincoln ile yaşadığı olayların hatırlatılması ve hafta içinde verilen demeçler konusunda şunları kaydetti:

"Maçın tansiyonu zaten çok yüksek olacak. Bu her Galatasaray-Fenerbahçe maçı için geçerli olan bir şey. Bu maç puan durumu ve klasman açısından ligin belki de en önemli maçı haline geldi. Bütün bunlar maçın büyüklüğünün sebepleri. Bir de bunların yanına başka şeyler ekleyerek havayı daha da ağırlaştırmanın, ortamı daha da germenin bir gereği yok."

"Biz futbolcuyuz ve burada işimizi yapıyoruz" diyen milli kaleci, "İşimiz en iyi şekilde hazırlanıp, çıkıp sahaya topumuzu oynamak. Bunun dışında kafamızı yormamız gereken bir şey yok" şeklinde konuştu.

Volkan Demirel, derbi maçtan çıkacak sonucun ligin şampiyonunu belirleyebileceğini söyledi.

Volkan Demirel, Galatasaray ile yaptıkları Fortis Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Lincoln ile yaşadığı gerginlik sonrası kırmızı kart görüp, 4 maç ceza almıştı.

AA

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious