Volkan'a teklif yağıyor

Volkan'a teklif yağıyor.13159
  • Giriş : 13.04.2008 / 10:45:00

Şampiyonlar Ligi'nde ortaya koyduğu performansla dikkatleri üzerine çeken tecrübeli kaleci; İngiltere, İspanya ve İtalyan takımlarından teklif aldığını açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hatalarından ders çıkardı

Geçen sezon yaptığı hatalarla kaleyi Serdar'a kaptırmak, Volkan Demirel'e yaradı. Hatalarından ders çıkartan ve bu sezon kaleyi tekrar geri alan tecrübeli file bekçisi, özellikle Şampiyonlar Ligi'nde ortaya koyduğu performansla, Avrupa kulüplerinin gözdesi oldu. Sevilla rövanşında 3 penaltı kurtardıktan sonra iki Chelsea maçında da müthiş kurtarışlara imza atan Volkan'a İngiltere, İtalya ve İspanya'nın ünlü takımları talip oldu. Milli kaleci, bu takımların isimlerini açıklamayı doğru bulmadığını ifade etti.

Benim sözleşmem sürüyor

Tekliflerin kendisini gururlandırdığını vurgulayan Volkan, �Ancak benim şu anda kulübümle sözleşmem devam ediyor. Beni isteyenler, sezon sonunda gelip kulübümle masaya oturur. Fenerbahçe bırakırsa, o zaman ben de görüşürüm dedi.kullan

Chelsea ile Saracoğlu'nda oynanan maçta kasığında yırtık meydana geldiğini kaydeden Volkan, "Benim yerimde başkası olsa 3 hafta oynayamazdı, ancak ben, önümüzdeki hafta sahalara döneceğim" açıklamasında bulundu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious