Volkan'ın isteği pazarlığı kilitledi

Volkan'ın isteği pazarlığı kilitledi.10084
  • Giriş : 21.06.2009 / 18:45:00

Fenerbahçe kalecisi Volkan, yönetimden takımda kalması için fiyatının yükseltilmesini istedi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe'nin iç transferde bir türlü ikna edemediği Volkan Demirel'in, daha önce ücreti için baz aldığı Deivid'den vazgeçip, yeni transfer Mehmet Topuz'un kazancı kadar ücret istediği belirlendi.

Geride kalan sezonun devre arasından bu yana yönetimle görüşmeler yapan Volkan'ın menajeri, arada bir sorun olmadığını ifade etse de, milli kalecinin yılda 2.2 milyon lira karşılığı sözleşme imzalamak için talepte bulunması, pazarlıkları kilitledi.

Takımdaki yabancı oyuncular ile aynı düzeyde ücret almasının olanaksız olduğunu anlayan Volkan Demirel'in, son transfer Mehmet Topuz'a verilecek ücretin aynısını isteyerek görüşmelerde yeni bir pencere açması pazarlığı uzattı. Fenerbahçe Yönetimi, milli kaleciye istediğinden daha az para teklif edip beklemeye geçerken, bu oyuncunun önümüzdeki hafta içinde de sonuç alamazsa kendine kulüp aramaya başlayacağı da ifade edildi.

Fenerbahçe, Volkan'ı kaybetmek istemezken, özellikle Türk oyuncular arasındaki dengeyi bozmamak için Volkan'a istediği miktarı ödemeye yanaşmıyor.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*