Völler G.Saray'dan çekiniyor

Völler G.Saray'dan çekiniyor.12416
  • Giriş : 20.02.2008 / 16:19:00

Bayer 04 Leverkusen'in spor direktörü Rudi Völler, Galatasaray'ı zorlu bir rakip olarak gördüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kölner Express gazetesine açılama yapan Völler, ''Galatasaray güçlü bir rakip, fakat tabii ki turu geçmek istiyoruz'' dedi.

Galatasaray Teknik Direktörü Karl-Heinz Feldkamp'a da büyük saygı duyduğunu ifade eden Völler, ''İstanbul'da 73 yaşında çalışmak için gerçekten de cesaret lazım'' şeklinde konuştu.

Feldkamp'ın, daha önce FC Schalke 04'te oynayan Lincoln'ü yarınki maçta oynatmasının beklendiği ifade edilen gazete haberinde, Galatasaray'ın Bay Arena Stadı'nda da büyük bir desteğe sahip olacağı, Türkiye'ye gönderilen 1100 biletten hiç birinin geri dönmediği, Almanya'da da Türklerin yaklaşık 4 bin bilet aldıklarının tahmin edildiği, böylece Galatasaray'ı 5 binden fazla Türk'ün desteklemesinin beklendiği ifade edildi.

Bild gazetesi ise, Karlsruher'e karşı yaptığı karşılaşmada sakatlanan Bayer 04 Leverkusen kalecisi Rene Adler'in, büyük bir olasılıkla Galatasaray'a karşı oynayamayacağını yazdı.

Takımın kaleci antrenörü Rüdiger Vollborn, ''Rene'nin durumu gün geçtikçe iyiye gidiyor. Oynayıp oynayamayacağına maçtan kısa bir süre önce karar vereceğiz. Oynayabilme şansı var, ancak oynayamasa da yerine Benedict Fernandez'imiz var'' şeklinde konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious