Vücudunda çizik bile olmayan cesetler

  • Giriş : 31.12.2008 / 07:20:00
  • Güncelleme : 31.12.2008 / 00:06:20

İsrail'in Gazze saldırılarında ölüm deneyi yaptığı öne sürüldü. Hastanelerde vücudunda çizik bile olmayan 100'ü aşkın ceset var.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İlk kez kullanılan bombanın vücutta hiçbir iz bırakmadığı, ancak beyni öldürdüğü belirlendi.

İsrail'in Gazze'de yeni bir bomba denediği iddia ediliyor Vücuda zarar vermeyen bu bomba birkaç saat içinde beyni öldürüyor. Hastanelerde bu halde 100'e yakın ceset var....

Cumartesi gününden bu yana Gazze'ye 'ölüm' yağdıran İsrail'in yeni bir bomba denediği iddia ediliyor... Adı sır gibi saklanan bombanın özelliği insan vücudunda bir çiziğe dahi yol açmadan beyni öldürüyor olması. Sarin gazına benzer bir madde etrafa yayan bu bombalar, 50 metre çapındaki herkesi öldürüyor. Gazze'deki bir doktorun açıklamaları, bu iddiaları doğrular nitelikte.

Cesetler üst üste

Adı gizli tutulan doktor, "Hastanede olduğum sırada cesetlerin üst üste yığılmış olduğunu gördüm. Birçoğunun kafası dahi yoktu. Ancak diğer taraftakı cesetlerin durumu beni ve tüm ekibi şaşkına çevirdi. Bu cesetlerin vücutlarında küçük çizikler dahi yoktu. İnanılmaz derecede beyin zedelenmesiyle hayatlarını kaybetmişlerdi. Hastanede can çekişen ve kısa sürede ölecek olan bazı hastaların da burnu bile kanamamış" dedi. İsrailli yetkililer ise farklı bir bomba kullanmadıklarını iddia ediyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*