Vücudundan demir çubuk çıktı

Vücudundan demir çubuk çıktı.18093
  • Giriş : 25.07.2008 / 15:36:00

Tam 8 yıldır yaşadığı ağrılara dayanamıyordu. Sonunda nedeni bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sırt bölgesinde ve böbreğindeki ağrıların tedavisi için Manisa’dan Afyonkarahisar Özel Fuar Hastanesi’ne gelen Metin Koçak’ın vücudundan 15 santimetrelik demir çubuk çıkartıldı. Koçak'ın 8 yıldır bu demir çubukla yaşadığı anlaşıldı.

İzmir ve Manisa’da yıllardır çeşitli hastanelere belindeki rahatsızlığın tedavisi için giden 34 yaşındaki Metin Koçak, her defasında ‘bir şeyin yok’ cevabı ile evine döndü.

8 yıldır bir çok hastane ve doktorda çare arayan Metin Koçak'ın derdine, Afyonkarahisar’da çare bulundu. Başvurduğu Özel Fuar Hastanesi’nde yapılan tetkiklerde, Metin Koçak'ın sırtında 15 santimetre uzunluğunda demir çubuk belirlendi. Yapılan ameliyatın ardından sırtındaki 15 santimetrelik demir çubuk çıkartılan Koçak, hızla iyileşmeye başladı.

8 yıldır aralıksız devam eden ağrılara artık dayanamadığını ifade eden 34 yaşındaki Metin Koçak, tedavisi yapılan hastaneden sağlıklı bir şekilde ayrılacağı için mutlu olduğunu söyledi. Yıllardır tedavi için bir çok hastaneye gittiğini ve bir çok tetkik yapıldığını belirten Koçak, “Ama hiçbir tetkikte vücudumda böyle bir maddenin bulunduğu anlaşılamadı” dedi.

NASIL GİRDİĞİNİ BİLMİYOR

Ameliyatla sırtından alınan demir çubuğun vücuduna nasıl girdiğini bilmediğini söyleyen Koçak, “Çektiğim ağrılar artık sona erdi. İzmir ve Manisa’da bir çok hastaneye gittim. Çuvalla para harcadım ama 8 yıldır sırtımdaki acıyı bir türlü dindirememiştim. Ameliyat oldum. Artık çok rahatım” diye konuştu.

Metin Koçak’ın ameliyatını gerçekleştiren Fuar Hastanesi'nde görevli Op. Dr. Nizamettin Kazan, hastanın vücudundan demir çubuğu başarılı bir ameliyatla çıkarıldıklarını söyledi. Koçak’ın yıllardır sırt bölgesinde çektiği ağrılardan dolayı ve böbreğinde taş görülmesi nedeniyle hastanelerine geldiğini anlatan Op. Dr. Kazan, “Hastaya gerekli müdahale yapılarak başarılı bir ameliyat sonrası vücudundan kendisinin bile hayretle karşıladığı 15 santimetre boyunda bir demir çubuk çıkardık. Hastanın şimdiki durumu iyi, birkaç gün içerisinde de taburcu edilecek” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*