Vücut ütüsü ile 18 cm incelin

Vücut ütüsü ile 18 cm incelin.4730
  • Giriş : 05.07.2009 / 23:15:00

Sıkı diyet yapmalarına rağmen bölgesel fazlalıklarından kurtulamayanların imdadına vücut ütüsü yetişti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

4 haftada 18 cm'lik incelme sağlayan bu tedaviyle göbek, bel ve basen fazlalıklarınıza veda edebilirsiniz...

Selülit, basen, göbek bölgesi yağları olanlar bir anda havaların ısınmasıyla telaşa kapıldı. Medikal estetik alanına jet hızıyla girerek zayıflamak isteyenlerin imdadına yetişen vücut ütüsü birikmiş yağlardan ve selülitlerden kurtarıyor. 4 hafta içinde 18 cm incelme sağlayan tedavi bir terzi gibi çalışıyor.

SARKMALAR ÜTÜLENİYOR

Dokunun alt katmanlarında oldukça derin bir bölgeye ulaşarak kalıcı hale dönüşmüş inatçı yağları hedef alan ve bu yağları yoğun ısı yayılımıyla eriten tedavi beraberinde cilt yüzeyinde oluşan ve oluşacak sarkmaları da önlüyor. Yüksek ısı yayılımı ile özellikle karın- göbek ve basen gibi en zor eriyen yağlarda oldukça etkili olan tedavinin uygulayıcısı Hanımlar, son yıllarda erkek tipi yağlanma tehlikesi ile karşı karşıya.

Tehlikenin yaratıcısı beslenme sistemimize sinsice giren hormonlu gıdalar. Bundan on yıl öncesinde özellikle Akdeniz kadını diye tabir edilen basen bacak bölgesi fazlalıklarıyla kendini gösteren kilo tipi giderek yerini karın ve göbek bölgesi yağlarına bıraktı.

KADINLAR ERKEK TİPİ YAĞLANIYOR

Erkeklerde yahut menopoz dönemi hanımlarının ağırlıklı olarak şikayetçi olduğu karın- göbek bölgesi yağları son yıllarda yediğimiz hormonlu gıdalarla tüm hanımları etkisi altına aldı. Yapılan araştırmalarsa bu durum gençleri de önemli ölçüde etkilediğini gösteriyor. Genç kızların bel ve göbek bölgelerinde toplanan aşırı yağlar yaşla birlikte kalıcı hale gelerek yeni erkek tipi kadını yaratıyor.

Göbek ve karın bölgesi yağlanmanın ciddi riskleri de mevcut. En önemli risk sağlık açısından en tehlikeli yağlar olarak adlandırılan karın yağlarının kalp damar hastalıklarını erken yaşlara çekiyor olması. Eğer konuyu sadece estetik yönünden değerlendirecek olursak sorun; erken dönemde tedbir alınmayan bu yağların göbekli ve bel kıvrımından yoksun kadın tipini doğuruyor olması.

NE YAPMALI NASIL YAPMALI?

Karın bölgesi iç organ çevresi yağlanma ölçümü size tüm bu riskleri ne oranda taşıdığınızı ve tehdit altında olup olmadığınızın profilini çıkaran tedavi adımıdır. Ardından ortaya çıkacak değerler doğrultusunda hormonlu gıdalardan uzak bir beslenme programı ile birlikte bel ve göbek bölgesini hedef alan planer şok ve vücut ütüsü gibi etkili yöntemlerin uygulanması olacaktır.

Planer şok tedavisi

Tamamen karın ve göbek bölgesi yağlarını hedef alan planer şok tedavisi 8 seanslık bir uygulama. Tedavi şok dalgaların hızlı mermi atılımlarıyla ortaya çıkan yüksek ses dalgalarına dayanıyor. Tedavi hem kadınlar hem erkelere uygulanabiliyor ve 18 ila 22 cm kadar incelme imkanı sunuyor.

Vücut ütüsü

Karın ve göbek yağlarının yanı sıra bel simidi ve basen fazlalılığı ve ciltte gevşeme gibi sorunları beraberinde yaşayanlar için önerilen çok yönlü bir uygulama. Yine bu tedavi ile 22 cm incelme sağlamak mümkün.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*