Vural: En başarılı ikinci takımız

Vural: En başarılı ikinci takımız.5665
  • Giriş : 21.03.2007 / 00:00:00

Antalyaspor Genel Direktörü Yılmaz Vural, Volkan Yaman'ın milli takıma çağrılmasından mutluluk duyduklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Yılmaz Vural, A Milli Takım'ın cumartesi günü Yunanistan ile yapacağı maça, oyuncuları Volkan Yaman'ın çağrıldığını hatırlatarak, ''Volkan'ın milli takıma çağrılmasından mutluyuz, gururluyuz. Milli takıma giden oyuncu sayısı daha da artacak. Antalyaspor'dan milli takıma ileride bir kaç oyuncumuz daha katılabilir. Her oyuncumuzun orada olması mümkün. Bu oyuncuların başındaki hoca olarak bu gelişmelerden dolayı olağanüstü mutluyum'' dedi.
Vural, Milli Takım hocaları ile sık sık görüştüğünü ve oyuncuları hakkında da bilgi verdiğini belirterek, ''Bu, Antalyaspor'un geldiği noktayı gösteriyor. Antalyaspor bugüne kadar A Milli Takım'a fazla oyuncu vermemiş. Aldığımız sonuçlar, gözleri Antalyaspor'a çevirmiştir'' diye konuştu.

EN BAŞARILI İKİNCİ TAKIMIZ
Vural, Antalyaspor'un Süper Lig'de ikinci yarıda en başarılı ikinci takım olduğuna işaret ederek, şunları söyledi:
''Antalyaspor Süper Lig'in ikinci yarısında iyi bir çıkış yakaladı. İkinci yarı oynanan 8 maça göre Beşiktaş'tan sonra en başarılı takım Antalyaspor'dur. Ancak ligde rahat olmamız, tehlikeli bölgeden uzaklaşmamız için iki-üç maç daha kazanmamız lazım. Kayserispor maçı sonrası oyuncularıma 3 gün izin verdim. Oyuncuların hem ruhsal hem fiziksel olarak toparlanması gerekli. Gelecek hafta Antalya'da Vestel Manisaspor'u ağırlayacağız. Vestel Manisaspor'da teknik direktör değişikliği oldu. Vestel maçında farklı bir atmosfer ve farklı bir yorum olacak. Yeni bir hoca onlar için kötü gidişin dönüşü olabilir. Bu nedenle Vestel Manisaspor zorlu bir rakip. Bugünden itibaren Vestel Manisaspor maçına odaklanacağız. Bu maçı kazanmamız lazım.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious