Vurmak için gitti, vuruldu

  • Giriş : 24.06.2006 / 00:00:00

Konya'da dört şahıs, sorunlu oldukları bir kişiyi vurmak için gittikleri yerde silahları tutukluk yapınca hedef haline geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgilere göre olay sabah saatlerinde Konya'nın merkez Meram ilçesi Meram Yaka Mahallesi'nde bir dükkanın önünde meydana geldi. Daha öncede tehdit aldığı öğrenilen Burak I.(19) sabah saatlerinde kahvehanede otururken 4 kişi tarafından takip edildi. Kendisi ile konuşmak istediğini belirterek şahıslar Burak I'yı dışarı çağırdı. Şahıslar, dışarıda aralarındaki mevzuyu konuşurken kendi aralarında tartışmaya başladı. Bektaş Ç. Burak I'yı vurmak için yanında getirdiği silahını çıkardı. Silahın tutukluk yaptığı sırada olay yerinden geçmekte olan Burak I.'nın oğlu Ali I. yanında bulunan kursıkıdan bozma tabanca Bektaş Ç'ye iki el ateş etti.

Açılan ateş sonucu ayağından yaralanan Bektaş Ç. Meram Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri olaya karışan diğer şahısların işyerlerinde yaptığı aramada, bir adet tabanca ile birlikte 8 adet mermi ele geçirdi. Olaydan sonra Burak I.'yı silahla vurmak isteyen kişileri ile birlikte Burak I. Konya Numune Hastanesi Acil Servisinde sağlık kontrolü yapıldıktan sonra sorgulanmak üzere Lalebahçe Polis merkezine götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious