Williams'ın bağımlılığı şaşırttı

  • Giriş : 14.02.2007 / 00:00:00

İlaç bağımlılığı nedeniyle tedavi gördüğü açıklanan İngiliz şarkıcı Robbie Williams’ın ilaç ve madde alışkanlığının boyutları şaşkınlık yarattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

The Sun gazetesinin haberine göre, ayrıldığı eski grubu Take That’ın yeniden birleşerek turneye çıkması ve albüm çıkarması, Williams’ın solo çalışmalarını gölgede bıraktı ve şarkıcı bu nedenle depresyona girdi.

İngiltere’nin, tekrar birleşen Take That grubunu giderek yeniden sevmeye başlamasını, daha fazla reçeteli ilaçla atlatmaya çalışan Williams, sonunda dün 33’üncü doğum gününü kutlarken tedavi görmeye karar verdi.

Gazetenin haberine göre Williams, gençlerde intihar eğilimi yarattığı gerekçesiyle tartışmalı bir antidepresan olan ve reçeteyle satılan ’seroxat’ adlı ilacın esiri oldu.

The Sun gazetesi, ünlü şarkıcının gözüne saat 04.00 veya 05.00’e kadar uyku girmediğini ve bu nedenle çok sayıda uyku hapı tükettiğini yazdı.

Gazete, Robbie Williams’ın her gün 36 fincan süper sert çift espresso kahve, 60 tane sigara ve yaklaşık 20 kutu enerji içeceği tükettiğini yazdı.

Williams’ın sözcüsü Bryony Watts, 33 yaşındaki şarkıcının ABD’de tedavi edildiğini belirtmiş, kliniğin adı ve Williams’ın ilaç bağımlılığı hakkında bilgi vermemişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious