WRC hazırlıkları sürüyor

WRC hazırlıkları sürüyor.13310
  • Giriş : 04.06.2008 / 13:55:00

Antalya'nın Kemer ilçesinde 12-15 Haziran 2008 tarihlerinde düzenlenecek olan Dünya Ralli Şampiyonası'nın 8. ayağı için hazırlıkları sürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

30 ülkeden 72 takım WRC Dünya Ralli Şampiyonası'nın Kemer etabında yarışacak. Kemer'in muhteşem doğal güzelliğinde ve Bey dağlarında gerçekleşecek organizasyon için dağlardaki etaplarda çalışmalar sürüyor. Ayrıca bugünden itibaren etaplarda yönlendirme levhaları ve bariyer ve güvenlik şeritleri yerleştirecek.

Öte yandan bölgedeki köylüler de ralli için hazırlıklarını tamamlandı. Köylüler 12-15 Haziran 2008 tarihleri arasında Ralliyi beklerken hazırlıklarına başlamış durumda. El işlerini, eşeklerini ve gözlemelerini hazırlayan köylüler ralliyi dört gözle bekliyor. Köylülerden Fazıl Saraçlar, Hatice nine yaptıkları açıklamalarda "Ralliyi çok özledik. Bekliyoruz" dedi.

Yaylada turistleri eşeği ile taşıyan Hatice nine, "İnşallah Ralliciler gelir de benim eşeğime binerler. Loeb çok iyi bir yarışçı gelsin de benim eşeğime binsin. Ne kadar hızlıymış görsün" şeklinde esprili konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious