Xanthi Yusuf'a talip oldu

Xanthi Yusuf'a talip oldu.17962
  • Giriş : 07.05.2008 / 13:39:00

Denizlispor'un deneyimli orta saha oyuncusu ve kaptanı Yusuf Şimşek'e Yunanistan birinci lig takımlarından Xanthi talip oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yunanistan liginde sekizinci sırasında yer alan Skoda Xanthi, 33 yaşındaki Yusuf'u renklerine bağlamak için düğmeye bastı.

Şubat ayında silah altına alınacağını belirten Yusuf, "profesyonel futbolcuların 38 yaşında askere gitmesini sağlayacak yasanın çıkmasında belirsizlik var. Gönlüm kalmaktan yana ama en verimli dönemimde askere gitmek istemiyorum. Bu yüzden Xanthi'nin önerisini ciddi olarak düşünüyorum" dedi.

Askerlik sorunu yüzünden kariyerini Avrupa'da sürdürme kararı alan Tümer Metin de bu sezon ortasında Fenerbahçe'den Yunanistan'ın Larissa takımına transfer olmuştu.

Denizlispor'da bir başka gelişme kaleci transferinde yaşanıyor. Souleymanou'nun kadro dışı bırakılmasından sonra ismi gündeme gelen Tunus milli takımının kalecisi Kasraoui Hamdi'nin fiyat artırması, bu transferi zora soktu.

Denizlispor ile yıllık 200 bin dolara el sıkışan Hamdi'nin menajeri rakamı 400 bin dolara çıkardı. Yeşil-siyahlı kulübün menajeri Özhan Çetin, futbolcunun temsilcileriyle görüşmek için Tunus'a gitti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious