"Ya Beşiktaş ya da Beşiktaş"

  • Giriş : 08.06.2009 / 08:45:00

Beşiktaşlı taraftarların "Bekliyoruz Mehmet Topuz" şeklindeki tezahüratları karşısında yıldız oyuncunun oldukça duygulandığı sesinden anlaşıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında krize neden Mehmet Topuz'un transferindeki düğüm henüz çözülemezken yıldız oyuncunun kanadından Beşiktaş lehine kesin açıklamalar gelmeye devam ediyor...

Siyah-Beyazlı camianın şampiyonluk kutlamaları çerçevesinde düzenlenen Karagümrüklü Beşiktaşlılar gecesine yine Mehmet Topuz transferi damgasını vururken, geceye katılan Mehmet Topuz'un menajeri Metin Korkmaz kulübün resmi televizyonu BJK TV'ye çarpıcı açıklamalarda bulunarak şöyle konuştu:

"Bazı yayın organlarında Mehmet'in tuttuğu takımla ilgili polemikler yaratılmaya çalışılıyor. Şunu çok net söyleceğim... Mehmet Topuz doğuştan Beşiktaşlı. Bu kadar tutkulu bir Beşiktaşlı olmasa Beşiktaş'ta oynamak için bu kadar diretir miydi? Bir kaç gündür Mehmet'e gelen teklifler çok fazla ama onun duruşu ortada. Başkan Yıldırım Demirören ve Kenan Öner ile biraraya geldik bu transfer birkaç güne kadar Beşiktaş lehine çözümlenecek. Mehmet Topuz gerekirse 1 sezon oynamamayı bile göze aldı. Artık iş oyuncudan çıktı, tarafların bir an önce anlaşmasını bekliyoruz. Mehmet bundan sonra ya Beşiktaş'da oynayacak ya da Beşiktaş'ta. Mehmet Topuz Beşiktaş'a hayırlı olsun"

MEHMET TOPUZ'A TELEFONDA TEZAHÜRAT

Daha sonra taraftarların ısrarları ile Mehmet Topuz'u telefonla arayan Menajeri Metin Korkmaz, Beşiktaşlı taraftarların tezahüratlarını yıldız oyuncuya dinletti.

Beşiktaşlı taraftarların "Bekliyoruz Mehmet Topuz" şeklindeki tezahüratları karşısında yıldız oyuncunun oldukça duygulandığı sesinden anlaşıldı.

Geceye katılan Asbaşkan Levent Erdoğan ise Mehmet Topuz'un Beşiktaş forması giyeceğini belirterek, transferin gerçekleşmesinde menajer Metin Korkmaz'ın da önemli katkıları olduğunu bildirerek, teşekkür etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*