Ya çözersin ya gidersin

Ya çözersin ya gidersin.13734
  • Giriş : 15.11.2008 / 08:54:00

Sarı-kırmızılı yönetim, Alman hocadan istikrarsız sonuçlara son vermesini istedi, "Aksi halde yollarımız ayrılabilir" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Cimbom'da Fenerbahçe yenilgisi ile bozulan moraller Fortis Türkiye Kupası'nda Kayserispor karşısında alınan son dakika galibiyetiyle bir nebze düzelirken, yönetim Michael Skibbe'yi son kez uyardı. Takımın bir iyi, bir kötü oynamasından rahatsız olan Futbol şubesi yöneticilerinin, Alman hoca ile derbiden sonra bir görüşme yaparak, "İstikrarsız sonuçlara artık son vermeliyiz. Herkese göre ligin en kaliteli kadrosu bizde. Ama sahaya yansıtamıyoruz. Sakatlar da düzeliyor. Bundan sonra mazeret kabul etmeyiz" dedikleri öğrenildi.

Lucescu hazır kıta

Başkan Adnan Polat'tan aldıkları mesajı Skibbe'ye ileten Haldun Üstünel ile Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin'in sözleri, "İnişli çıkışlı grafik devam ederse yollarımızı ayırırız" ültimatomu olarak değerlendirildi. Bu sezon ligde ve kupada şampiyonluk, UEFA Kupası'nda ise Kadıköy'de final oynama hedefleri koyan yönetimin, Skibbe'ye tanıdığı kredinin bittiği belirtiliyor. İlk kötü sonuçta dirsek teması sürdürülen Lucescu ile masaya oturulacağı ifade edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*