Ya Memati ölürse?

Ya Memati ölürse?.16672
  • Giriş : 27.04.2008 / 22:40:00
  • Güncelleme : 27.04.2008 / 23:00:14

Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Bulut ve Memati karakterleri arasında yaşanan diyaloglar dikkat çekiyor. Dizide Bulut’u canlandıran oyuncu Hüseyin Avni Danyal, ’Memati ölürse Bulut üzülür mü?’ sorusunu yanıtladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kurtlar Vadisi Pusu’nun müdavimlerinin en beğendiği sahnelerden birisi de Bulut ve Memati’nin yanyana geldiği sahneler. İkili arasında geçen ilginç diyaloglar izleyenlerin de bir hayli dikkatini çekiyor. Bulut ve Memati’yi canlandıran Hüseyin Avni Danyal ile Gürkan Uygun, SKYTURK’te Cengiz Semercioğlu’nun Full Ekran ekran programına konuk oldular.

Semercioğlu, Yalçın Bulut’u oynayan Hüseyin Avni Danyal’a "Memati’nin öldüğünü zannettiğinde Bulut gerçekten üzüldü mü?" sorusunu yöneltti.

Hüseyin Avni Danyal, "Evet üzüldü, Yalçın Bulut karakteri olarak kendi çizgisi içinde bakıldığında, kendi gibi gördüğü iki önemli sağ kol, iki önemli adam anlamında, kendisi gibi racona çok uygun bir adamın kaybolmasından üzüldü. Memati ve Bulut için güvenirlilik ve sadakat önemli iki obje" diye konuştu.

TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious