Ya tamam ya devam maçı!

  • Giriş : 30.04.2006 / 00:00:00

Malatyaspor Teknik Direktörü Ümit Kayıhan, Malatyapor'un ligde kalmak için varını yoğunu ortaya koyduğunun altını çizerek, önümüzdeki hafta Samunspor'u yenerek ligde kalmak istediklerini kaydetti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Her iki takım için de tamam veya devam maçı olacak olan karşılaşma öncesi Malatyaspor Teknik Direktörü Ümit Kayıhan umutlu konuştu. Ankaragücü maçını kazanmak zorunda olduklarının altını çizen Kayıhan, "Gerçekten bizim için çok önemli bir maçtı. Kaybetmemiz durumunda işler çok daha zorlaşacaktı. Rakiplerimizde bu hafta kazandılar. 3 puanı alan taraf olduğumuz için çok mutluyuz." dedi.

Malatyaspor için ligin düğümünün çözüleceği maçın Samsunspor maçı olduğunu belirten Kayıhan, "Şimdi ligde kalma yolunda çok önemli bir maç bizi bekliyor. Bu maçı mutlak kazanmak zorundayız. Karşılaşmanın kendi sahamızda olması bizim için bir avantaj. Bu avantajı en iyi şekilde kullanarak bu maçtan da galip ayrılarak takımımızı ligde bırakmak istiyor. Bunun için taraftarımıza çok büyük görev düşüyor." şeklinde konuştu.

Malatyaspor Kulüp Başkanı Hikmet Tanrıverdi ise takımın ortaya koyduğu mücadele ile ligde kalmayı hakettiğini belirterek, "Gerçekten teknik heyetimiz ve oyuncularımız ellerinden gelen herşeyi yaptılar. Artık önümüzde iki maçımız kaldı. Tabi bizim için önemli olan Samsunspor maçı. Bu maçı mutlak kazanmak istiyoruz. Ben şimdiden camiayı kenetlenmeye ve tek yürek olmaya davet ediyorum.Malatyaspor olmak ya da olmamak maçı diyebileceğimiz bu maçta bütün taraftarlarımızı karşılaşmaya bekliyoruz." ifadelerini kullandı. Tanrıverdi, karşılaşmanın iç sahada oynanacak olmasının kendileri için büyük bir avantaj olduğunun altını çizerek, bu avantajı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious