'Yabancı Damat'ın finali Yunanistan'da çekildi

'Yabancı Damat'ın finali Yunanistan'da çekildi.11572
  • Giriş : 06.06.2007 / 08:57:00

Son bölüm çekimlerini tamamlayan Yabancı Damat dizi ekibi, Kuşadası’na döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aydın’ın Kuşadası ilçesi limanından 2 Haziran Cumartesi günü Ocean Monarch gemisiyle Yunanistan’a giden ve adalarda son bölüm çekimlerini tamamlayan Yabancı Damat dizi ekibi, Kuşadası’na döndü.
Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı, Yağmur Taylan ve Durul Taylan’ın yönettiği, Erdal Özyağcılar, Sumru Yavrucak, Nehir Erdoğan, Özgür Çevik, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Binnur Kaya, İlker Aksum ve Zeki Alasya’nın rol aldıkları Yabancı Damat dizisinin 106 bölümü ve son çekimleri, Yunanistan’da tamamladı.
Nehir Erdoğan, 7 günde tamamlanması gereken çekimleri 2,5 günde "gece gündüz çalışarak, tamamladıklarını" belirterek, şöyle dedi:
"Yorgunuz... Gece gündüz demeden çalıştık. Dizinin son bölümünü tamamladığımız için de üzgünüz. Uzun süredir beraber birçok şeyi paylaştığımız set arkadaşlarımız ve dizi oyuncularıyla bir noktada ayrılmak zorunda kalacağız. Dizinin son bölümü için gittiğimiz Yunanistan’da çok güzel karşılandık. Çekimler yorucu olsa da zevkli geçti. Herkes dizinin sonunu merak ediyor. Diziyi mutlu son ile noktalıyoruz." Yabancı Damat dizisinin gemide çekilen kısımlarının sonunda Kuşadası Ege Ports Yolcu Limanı’ndan ayrılan Yunan bayraklı Ocean Monarch gemisinin hava çekimlerini yapan helikopter, yolculara korkulu anlar yaşattı.
Gemi kaptanın durumla ilgili anonsu ile rahatlayan gemi yolcuları, limandan mutlu ayrıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious