Yabancı dizi izleyicilerine kötü haber

Yabancı dizi izleyicilerine kötü haber.13152
  • Giriş : 17.01.2008 / 17:10:00

Hollywood'taki metin yazarları ve senaristlerin grevi, Amerikan televizyon dizisi meraklılarına karanlık günler yaşatıyor. .. House, Lost, ve 24 CSI, Grey's Anatomy, Heroes gibi dizilerinin meraklıları da, geçen haftaki bölümlerden sonra bu keyiflerine ve

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

"Desperate Housewives,", "House," "Lost," ve "24" karanlığa gömülen diğer bazı çok seyredilen diziler. Bu hafta bazı büyük stüdyoların düzinelerce yazarla kontratlarını iptal etmeleri de, bu dizilerin büyük bölümünün bahar aylarında yeniden ekrana gelmesini uman seyircileri hayal kırıklığına uğratacak. Çünkü, kontratların iptal edilmesi, söz konusu programların gelecek yılki yayınlarını da tehlikeye soktu.

Birçok televizyon meraklısının, "prime time" yayınlarının sürekli, tekrar bölümlerden oluşması üzerine, televizyon seyretme alışkanlığında değişiklikle oluşmaya başladı. Gazetelere konuşan Amerikalılar, internete yönelmeye başladıklarını ifade ediyor. Syracuse Üniversitesi popüler kültür uzmanı Profesör Robert Thompson, kontrat iptallerinin ve grevin yaz aylarında da devam etmesi halinde, "televizyona bakışta büyük değişimler yaşanabileceğine" dikkat çekiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious