Yağmurdereli'den ilginç savunma

Yağmurdereli'den ilginç savunma.9992
  • Giriş : 08.05.2008 / 15:53:00

AKP İstanbul Milletvekili Osman Yağmurdereli, Hülya Avşar’ın programında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ’Ananı da al git’ tarzı tartışma yaratan sözlerine yönelik bakın nasıl bir savunma yaptı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Türkmax kanalında Osman Yağmurdereli’yi ağırlayan Hülya Avşar, Başbakan’ın bir çiftçiye söylediği ’Ananı da al git’ sözünü takdir etmediğini belirtti ve şöyle konuştu:

"Ama davranışı takdir ediyorum. Çok komik. Diyeceksin niye, çünkü olduğu gibi davrandı, çünkü o anda onu hissettiği için... Hiç bir zaman diğerleri gibi kalkıp da ’Öhe öhe’ deyip de... Hani içinden geldiği gibi davranıyor olması hoşuma gidiyor. Ama o söz hoşuma gitmedi."

Osman Yağmurdereli ise çok dikkat çekici bir açıklama yaparak bu tür sözleri birilerinin Başbakan’a söylettiği iddiasında bulundu:

"O sözleri bilhassa söyletiyorlar. Birilerini provoke ediyorlar. O grubun içine sokuyorlar ve adamın burasına çıkartıyorlar..."

Yağmurdereli, Başbakan’ın olmadığı bir oluşumun içinde yer almayacağını da vurgulayarak, "Ben AK Parti’nin dışında ya da Recep Tayyip Erdoğan beyefendinin bulunduğu bir grubun dışında 56 yaşından sonra siyaset yapmam. Benim için son durak" diyerek bu sözlerinin ileride kendisine hatırlatılabileceğini belirtti.


TELEVİZYONGAZETESİ

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious