Yağmurdereli'ye ilk dava Ece Uslu'dan

Yağmurdereli'ye ilk dava Ece Uslu'dan.10504
  • Giriş : 22.10.2008 / 09:56:00

Ece Uslu: "Dava açmak için 40 ını bekledim"

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ünlü yapımcı merhum Osman Yağmurdereli'ye ilk dava oyuncu Ece Uslu'dan geldi. 250 bin YTL'lik alacağı için hukuki işlem başlatan Uslu, “Ölenin ardından dava açılır mı?” eleştirilerine ”Dava açmak için 40'ının çıkmasını bekledim“ dedi

Avukatı Mustafa Karaoğlu'na konuyla ilgili talimat verdiğini söyleyen Ece Uslu Vatan'a konuştu: ”Dava açtık, açmak zorunda kaldık. Bize 'Para olmadığı için ödeme yapamıyoruz. İstiyorsanız kanuni işlem başlatın' dediler, biz de öyle yaptık. Yanılmıyorsam Simge Selçuk da dava açtı. Diğerlerini bilmiyorum. Galiba bazılarının anlaşmaları yok. Alacağımız büyük rakamlar, neredeyse bir sezonluk bir şey. Benim 10 bölüm alacağım var. Rahmetliyle diyaloğumuz başka, iş başka. Sonuçta orada çalışan kaç insan var, hepsinin alacağı bulunuyor.”

Uslu vicdanen rahatsız olup dava açmayan oyuncularla ilgili olarak da şunları söyledi: “Dava açmayanlar neyin vicdanını yapmışlar anlayamadım. Ortada bir iş, bunun karşılığında yapılan bir anlaşma var. Bütün sezon bekledim. O işi bütün ekibin gayretiyle tamamladık ve bitirdik. İlk anlaşmamı yaptığım zaman da Osman Yağmurdereli rahatsızdı sonra durumu kötüye gitmeye başladı. Dizi bittikten çok sonra dava açmaya karar verdim, hemen açmadım. Osman Yağmurdereli'nin 40'ının çıkmasını bekledim.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*