Yakalanmamak için kendini jiletledi

Yakalanmamak için kendini jiletledi.13229
  • Giriş : 29.03.2008 / 17:00:00

Adana'da kesinleşmiş 5 aylık hapis cezası nedeniyle aranan 25 yaşındaki Cevdet Ç., kendisini yakalamaya çalışan polislerden kurtulmak için jiletle vücudunu kesti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Adana’da kesinleşmiş 5 aylık hapis cezası nedeniyle aranan 25 yaşındaki Cevdet Ç., kendisini yakalamaya çalışan polislerden kurtulmak için jiletle vücudunu kesti. Kanlar içinde kalan zanlı, tedavi için götürüldüğü hastanede de sağlık personeline saldırdı.

Devriye gezen polis ekipleri, polise mukavemet suçundan 5 ay kesinleşmiş hapis cezasıyla aranan Cevdet Ç.’ni Özler Caddesi üzerinde görüp, yakalamak istedi. Polisi fark edince kaçmaya başlayan Ç., Kuruköprü Mahallesi’nde sokak aralarına girip, kendini kaybettirmek istedi. Zanlının kaçması üzerine peşinden koşan ekipler, Ç.’nin etrafını çevirdi.

Kaçabilecek yeri kalmadığını anlayan Ç., yanında taşıdığı jileti çıkartarak vücudunu kesmeye başladı. Uzun süre vücudunu jiletleyen Ç., arkadan yaklaşan bir polisin elini tutmasıyla yakalandı. Vücudundan kanlar akan Ç., kelepçelendikten sonra ambulansla Adana Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Ambulans görevlilerine ve hastane personeline de bağırıp, saldıran, hakaret eden Ç., görevlilerin uzun süren çalışmasından sonra tedavisi tamamlanarak taburcu edildi.
Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Ç., yakalama emri vicahiye çevrilerek cezaevine gönderildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious