Yakılmış çocukların kimliği belirlendi

Yakılmış çocukların kimliği belirlendi.15419
  • Giriş : 02.11.2008 / 18:41:00

Küçükçekmece Kayabaşı'nda birbirine sarılı halde yanmış olarak bulunan iki kardeşin kimlikleri belirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Küçükçekmece Kayabaşı'nda birbirine sarılı olarak bulunan yanmış cesetlerin Mehmet Kavaklı(12) ve kardeşi Emre Kavaklı(11) olduğu ortaya çıktı. Ailenin çocuklara ilişkin kayıp başvurusu yaptığı öğrenildi.

Alınan bilgiye göre, vatandaşlar Kayabaşı civarında bulunan boş arazide yakılmış ceset bulunduğunu fark etti. Vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine giden polis ekipleri yakılmış halde iki çocuk cesediyle karşılaştı. Olay yeri inceleme ekipleri birbirlerine sarılmış halde bulunan cesetlerle ilgili çevrede araştırma yaptı. Ancak herhangi bir kimlik belgesi bulunamadı.

Polis olay yerinin yakınındaki evlerde ikamet eden çevre sakinlerinin ifadesine başvurdu.

Çevredeki araziyi de araştıran polis olayla ilgili delil aradı. İncelemelerin ardından cesetler otopsi için Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı.

Kayıp ilanlarına ilişkin çalışma yürüten polis iki oğullarının kayıp olduğu yönünde daha önce karakola giderek başvuruda bulunan Kavaklı ailesi üzerine yoğunlaştı. İlerleyen saatlerden iki cesedin kimliği ortaya çıktı.

Birbirine sarılı halde bulunan ve yakılmış olan cesetlerin Mehmet ve Emre Kavaklı kardeşlere ait olduğu belirlendi. Polis olayla ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*