Yalancı bahar geliyor

  • Giriş : 08.01.2007 / 00:00:00

Bir süredir etkisini gösteren yağışlı hava dün geceden itibaren yurdu terk etti. Hafta içi boyunca yağış beklenmiyor Sıcaklıklar 2 ila 4 derece yükselecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

TÜRKİYE’Yİ etkisi altına alan yağışlı hava bugünden itibaren kendini genel olarak güneşli veya parçalı bulutlu günlere bırakıyor. Hava sıcaklığı hafta başından itibaren 2 ila 4 derece artacak. Önümüzdeki üç günde gündüz sıcaklığı İstanbul’da 13, Ankara’da 9, İzmir’de 16, Antalya’da 17, Adana’da 18, Trabzon’da 12, Erzurum’da 1 ve Diyarbakır’da 4 dereceye yükselecek. İç ve doğu kesimlerde hafta boyunca buzlanma ve don olayı bekleniyor.

Cuma İstanbul yağışlı

CUMA günü Marmara’nın doğusu (İstanbul) ve Batı Karadeniz’in kıyısı yağmurlu, Bolu-Eskişehir ve Bursa arası kar yağışlı olacak. Bu arada Doğu Anadolu Bölgesi’nde hava sıcaklıklarının bugünden itibaren düşeceği bildirildi. Dün aralıklarla kar yağışının devam ettiği bölgede kar kalınlıklarının Ağrı’da 26, Erzurum’da 16, Kars’ta 14, Ardahan’da 15, Iğdır’da 12 santimetreye ulaştığı bildirildi.

Uçak seferleri iptal

TÜRK Havayolları’nın (THY) İstanbul’dan Diyarbakır ve Sivas ile Ankara’dan Ağrı seferleri, gidilecek kentlerdeki olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal edildi. THY’nin dün yapılması gereken TK-758 sefer sayılı İstanbul-Sivas ve TK-759 sefer sayılı Sivas-İstanbul uçak seferlerinin, kentteki olumsuz hava koşulları nedeniyle karşılıklı olarak iptal edildiği kaydedildi. Ağrı’daki kar ve sis de seferleri engelledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious