Yalçın Dümer yine gözaltında

Yalçın Dümer yine gözaltında.32617
  • Giriş : 04.04.2008 / 17:00:00

İstanbul polisinin uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği operasyonlarda bir sokak satıcısının Yalçın Dümer 'e kokain sattığını söylemesi üzerine ünlü oyuncu gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İstanbul polisinin uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği operasyonlar devam ediyor. Sokak satıcılarına yönelik olarak yapılan operasyonda göz altına alınan satıcılardan biri ünlü oyuncu Yalçın Dümer’e kokain sattığını söyleyince Dümer göz altına alındı. Daha önce de Jandarmanın yaptığı “Çanta O6” göz altına alınan Dümer, uyuşturucuya tövbe ettiğini söylemişti. Dümer tövbe etmesinin üzerinden 6 ay geçtikten sonra yeniden uyuşturucu kullandığı gerekçesi ile göz altına alındı.

İstanbul Narkotik polisinin uyuşturucu satıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği operasyonlarda yakalanan sokak satıcılarının verdiği ifadede adı geçen Yalçın Dümer, ifade vermek üzere geldiği emniyette göz altına alındı. Aynı soruşturma kapsamında Niran Ünsal’ın eski eşi Selçuk Soğukçay’da göz altına alınmıştı.

TORBACI ELE VERDİ

Narkotik polisi tarafından göz altına alınan Selçuk Soğukçay ve Yalçın Dümer’i torbacı olarak adlandırılan sokak satıcıları ele verdi. Düzenli olarak sokak satıcılarına yönelik olarak operasyonlarını sürdüren Narkotik polisleri, sokak satıcılarının ifadeleri sırasında Yalçın Dümer ve Selçuk Soğukçay’ın ismini verdi. İfadeler doğrultusunda harekete geçen polis Dümer ve Soğukçay’ı göz altına aldı.

ÇANTA 06 OPERASYONUNDA TÖVBE ETMİŞTİ

Adı uyuşturucu ile sıkça anılan Yalçın Dümer, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan “Çanta 06” operasyonunda göz altına alınmış ve uyuşturucu kullanmak konusunda tövbe ettiğini açıklamştı. 12 Ekim 2007’de gerçekleştirilen operasyondan 6 ay gibi bir süre geçtikten sonra yeniden göz altına alınan Dümer, emniyette yapılan işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi. Serpil Çakmaklı’nın eski eşi olan Dümer, Çanta 06 operasyonunda göz altına alınan Dilek Baş tarafından, kendisini evlilik vaadiyle kandırmakla suçlanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious