Yalın aşkı yalan çıktı

Yalın aşkı yalan çıktı.5685
  • Giriş : 06.04.2007 / 00:00:00

Şarkıcı Yalın’la büyük bir aşk yaşayan ve ondan ayrıldığında bunalıma giren manken Tuba Ünsal sosyetenin ünlü ismi Arben İçli’yle yakalandı...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yeşim Salkım ile olaylı bir şekilde evlenip ailesinin baskılarıyla boşanan Arben İçli, bu kez yine ailesini kızdıracak gelin adayı buldu. Cem Cantaş ile evliyken şarkıcı Yalın ile aşk yaşayan ve Yalın’ın ailesi tarafından istenmeyen Tuba Ünsal’ın, Arben İçli ile başlayan ilişkisi ilk kez BUGÜN objektiflerine takıldı. Geçtiğimiz günlerde ardından gözyaşı döktüğü şarkıcı Yalın’ı çabuk unutan Tuba Ünsal yeni aşkıyla Taksim Wanna’da eğlenirken çıkışta bizi fark etmeyip aynı arabaya bindiklerinde görüntülendi. Patlayan flaşlar karşısında önce şaşıran Tuba Ünsal’ın, "Eyvah yandım" dercesine elini başına doğru götürmesi dikkat çekti.

İkili geceyi Hyatt Regency Otel’de geçirdi. Arben İçli, Onur Air ve Onur Tur’un ortaklarından biri olmakla beraber gerek kendisi gerek ailesi cemiyet hayatının seçkin isimlerinden biri olarak göze çarpıyor. Yeşim Salkım, Hakan Uzan ile ayrıldıktan sonra Arben İçli ile evlenmiş ancak İçli’nin ailesi bu birlikteliğe büyük tepki göstererek çiftin Ulus’ta gerçekleşen düğününü basmıstı. İçli’nin annesinin Salkım’ın suratına şarap attığı iddiaları ise günlerce gazetelerde yer almıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious