Yalın nerede Tuba orada

Yalın nerede Tuba orada.5893
  • Giriş : 21.08.2006 / 00:00:00

Eğitimini Londra'da sürdüren Yalın'ı yalnız bırakmayı göze alamayan güzel yıldız, bu yüzden onunla gidecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Tuba Ünsal'ın gözü Yalın'dan başka bir şey görmüyor. Ünsal, aşkı uğruna çok sevdiği mesleğini ikinci plana attı.

Aşklarının başlama yeri

Tuba Ünsal'ın Yalın'la olan aşkının ilk tohumları Londra'da atılmıştı. Eşi ile arasının bozulduğu dönemde moral bulmak için Londra'ya giden Ünsal, orada yaşayan Yalın ile yakınlaşmış ve sonrasında da ikilinin bugüne kadar uzanan beraberliği start almıştı.

Önce inkar ettiler

İlk günler ilişkilerini yalanlayarak "arkadaşız" diyen sevgililer, Tuba'nın eşinden ayrılmasıyla rahat bir nefes almıştı. Ancak bu kez de popçunun ailesi ve hayranlarının baskısı ile zor dönem yaşayan ikili, zaman zaman ayrılığın eşiğine bile geldi.

Londra'da yaşayacaklar

Bu sorunları sineye çekse de, gelen eleştiriler yüzünden bir türlü rahat edemeyen sevgililer, çareyi İstanbul'u terketmekte buldu. Aslında bu biraz da zorunlu bir ayrılık. Çünkü eğitimini Londra'da sürdüren Yalın, okulların açılmasıyla birlikte geri dönecek.

Yalın okulda, Tuba kursta

Yalın olmadan İstanbul'da kalmak istemeyen güzel yıldız da, onunla gitmeye karar verdi. Bu uğurda gelen teklifleri kabul etmeyen Ünsal, çoktan lisan kursuna yazıldı bile. Söylenenlere göre çift, Yalın'ın şehir merkezinde satın aldığı evde yaşayacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious