'Yalın'la problemli başlamıştık'

'Yalın'la problemli başlamıştık'.6360
  • Giriş : 12.08.2006 / 00:00:00

Genç oyuncu Tuğba Ünsal, artık popçu Yalın'la beraber olduğunu itiraf ediyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Hakkında çıkan dedikodular için de "Çok üzüldüm ama şimdi hiçbiri umrumda değil," diyor.

'Kocama hata yapmadım'

Şimdiye dek kocama da, hiçbir erkek arkadaşıma da hata yapmadım. Nasıl bir senaryo yaratmak istiyorlarsa yaratabilirler. İstenmeyen gelin mi, kocasını aldatan kadın mı... Bunlar artık umrumda değil!

'Şimdi mutluyum'

Çok zor bir dönem atlattım, Yalın da öyle. Kendi içimizde halletmemiz gereken şeyler vardı. Aramızda bir şey olamadı bir türlü. Ama şimdi var ve mutluyum.

'Yeri geldiğinde gerçeği saklarım'

Pop şarkıcısı Yalın'la ilişkisi yüzünden gündemden düşmeyen Tuğba Ünsal, şu sıralar Küçük Hanımefendi filmi için kamera karşısında. Güzel oyuncuyla yaşadıklarını konuştuk.

Kocaman mavi gözleri, ve sarı saçlarıyla 'ailemizin sevimli modeli'ydi. Evlendi, boşandı ve o günden beri de insanların gözündeki imajı sanki değişiverdi... Tuğba Ünsal bu kadar çabuk büyümeyi istememişti kuşkusuz ama kendi deyişiyle "Hep kendi bildiğini yapması," onu biraz erken büyümeye zorladı. Ünsal artık akıllandığını söylüyor ve şimdi Yalın'la çok mutlu olduğunu.

- Hayatı yaşamakta çok mu acele ediyorsunuz? Evlilik, ayrılık hepsi bir heves miydi?

- Hiç bunların muhasebesini yapmadım. Hayatımda hiçbir şeyi uzun uzun düşünüp karar vermedim. Ben âşıktım evlendim, aşkım bitti boşandım. Hepsi bu kadar! Özür diliyorum, ama kusura bakmasınlar ben evlilik kurumuna inanmıyorum. Çok uzun bir süre daha evlenebileceğimi zannetmiyorum.

- Neydi sizi bu kadar hayal kırıklığına uğratan?
- Benim güzel bir evliliğim vardı. Ama bir kadının evlendikten sonra çalışmaması, evine sahip çıkması gerekiyor herhalde. Ben gece yarılarına, sabah 03.00'lere kadar çalışıp perişan şekilde eve gidiyorum. Bunu yaparken aynı zamanda evi organize etmek, temizlik, yemek... Ben o kız değilim. Daha çok küçüğüm ve işimle ilgili yapmam gereken dünya kadar şey var.

- "Evliyken kimse bana eskisi kadar bakmıyordu," demiştiniz bir röportajınızda. Evli olunca ilginin azalmasından mı rahatsız oldunuz yoksa size daha az iş teklifi mi geldi, neydi sorun?

- Bizim işimizde neden erkek sanatçılar evlenmekten kaçınırlar? Çünkü hayranlarını kaybetmekten korkarlar. Kadın için de öyle. Yılmaz Erdoğan söylemişti bunu bana, 'Arzu nesnesi olman lazım,' demişti. Bunu şimdi anlıyorum. Çünkü bizim toplumumuzda 'bacı' kavramı var. 'Bu evli, bizim bacımız,' durumu... Ama evli erkek her zaman daha çok ilgi çeker. Benim anlatmaya çalıştığım buydu sadece. Yoksa ben hem güzelliği, yeri geldiği zaman da çirkinliğiyle barışık bir kızım. Bana bakmışlar bakmamışlar, önemli değil benim için.

- Neden boşandınız, başka birine âşık olduğunuz için mi?

- Ben şimdiye kadar kocama da, hiçbir erkek arkadaşıma da hata yapmadım. "Şu yüzden ayrıldım," deyip oy toplamayacağım. Nasıl bir senaryo yaratmak istiyorlarsa yaratabilirler. İstenmeyen gelin mi demek istiyorlar, kocasını aldattı mı demek istiyorlar... Bunlar artık umrumda değil. Eski kocamla hâlâ arkadaşız. Ayrıca erkek arkadaşımla ve onun ailesiyle gayet güzel bir ilişkim var, huzurluyum.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious