Yan bakma kavgasında kurşun yağdı

Yan bakma kavgasında kurşun yağdı .8208
  • Giriş : 01.04.2008 / 11:49:00

Bursa'nın merkez Nilüfer ilçesinde, 2 otomobil sürücüsünün yan bakma kavgası kanlı bitti. Olayda, otomobil sürücüsüne kurşun yağdıran şüpheli ve 2 arkadaşı kaçmayı başardı. Yaralanan genç ise hastaneye kaldırıldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Edinilen bilgiye göre, Organize Sanayi Bölgesi BESAŞ trafik lambalarında meydana gelen olayda, 16 BCS 47 plakalı otomobildekilerle nişanlısı ve arkadaşıyla birlikte 16 JM 119 plakalı otomobiliyle seyreden Mahmut A. (24) 'yan bakma' meselesinden dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönmesiyle 16 BCS 47 plakalı otomobilden inen kimliği belirsiz bir kişi, belideki tabancayı çıkarak Mahmut A.'ya kurşun yağdırdı. 5-6 el ateş eden şüpheli kaçarken Mahmut A., sol diz kapağından yaralandı.

Ardından otomobilden inen diğer 2 şüpheli de bıçakla Mahmut A. ve arkadaşlarını tehdit ederek kaçtı. Olay yerine gelen ambulansa hastaneye kaldırılan yaralı Mahmut A.'nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Polis olay yerinden kaçan 16 BCS 47 plakalı otomobil sürücüsü ve diğer zanlıları arıyor.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious