Yanal, Ömer Rıza'ya kızgın

Yanal, Ömer Rıza'ya kızgın.11962
  • Giriş : 04.01.2008 / 23:12:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Kırıkkalespor karşısında oyuncularının son dakikaya kadarki gol bulma isteklerinin farklı skorlu galibiyeti getirdiğini söylerken takımdan ayrılan Ömer Rıza için ise bakın ne dedi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ersun Yanal, Fortis Türkiye Kupası'nda Kırıkkalespor karşısında aldıkları 5-0'lık galibiyetin ardından yaptığı değerlendirmede, grupta Vestel Manisaspor ile yaptıkları ilk maçta aldıkları 3-0'lık yenilgi sonrası her maçlarının önem kazandığını belirterek, ''Oyuncularım, oyun disiplinine bağlı kaldılar. Son dakikaya kadarki gol arzuları ve skoru artırma çabaları iyiydi. Bu arzu da farklı skorlu galibiyeti getirdi. Önümüzdeki karşılaşmalarda da oyuncularım neler yapabileceklerini gösterdiler'' dedi.

Transfer çalışmalarının sürdüğünü kaydeden Yanal, ''Ben, 5-6 oyuncu gibi fazla sayıda oyuncu telaffuzunda bulunmadım. Ancak devre arasında transfer yapmak zordur. Gönül ister ki şimdi transferi bitirelim, ancak biraz daha zaman alacak gibi gözüküyor' diye konuştu.

ÖMER RIZA'NIN TAKIMDAN AYRILIŞI

 Kırıkkalespor maçı öncesi izinsiz olarak kentten ayrılan Ömer Rıza'nın yaptığı davranışın doğru olmadığını ifade eden Yanal, ''Ömer Rıza'nın ayrılışı şık değil. Bir problemi yok. Takımla ilgili sıkıntı yaşamadı. Ancak oynatmadığımız, oynatmayı düşünmediğimiz bir oyuncuydu. Profesyonel oyuncular karşılıklı diyalogla sorunlarını çözmeli'' dedi.

KIRIKKALESPOR CEPHESİ

Kırıkkalespor Teknik Direktörü Harun Aydoslu da Fortis Türkiye Kupası'nda yer almanın önemli olduğunu belirterek, ''Haddimizi bilerek oynadık. Trabzonspor ile oynamanın kolay olmayacağını biliyorduk. Kontraataklarla gol bulmak istedik. Ancak oyun başında bireysel hatalardan yediğimiz goller özgüvenimizin kaybolmasına neden oldu'' dedi.

Genç bir takım olduklarını ifade eden Aydoslu, ''Pozitif oynamaya çalıştık. Ancak farklı bir mağlubiyet aldık. Bunun için üzgünüz. Yaptığımız hataları tekrarlamamak için çok çalışacağız'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious