Yanal: "Önemliydi ve kazandık"

Yanal:
  • Giriş : 10.05.2008 / 23:54:00

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fenerbahçe maçını önemli gördüklerini ve kazandıklarını söyledi.. Yanal transferle ilgili de çok önemli açıklamalar yaptı..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yanal, 2-0 galibiyetleriyle sona eren maçın ardından yaptığı değerlendirmede, Fenerbahçe'nin Galatasaray maçı sonrasındaki pozisyonunun bir yerde bu maçın atmosferine etki ettiğini belirterek, ''Yine de bir derbi maçıydı. Önemliydi ve kazandık'' dedi.

Bu yılki karnelerine bakarak bu maçı iyi bir şekilde tamamlamak istediklerini ifade eden Yanal, ''Bunu oyuncularımız iyi kullandı, maçı kazandık. Oyuncularımızı kutluyorum. Şu bir gerçek ki, Trabzonspor'un derbi kazanma geleneğine bağlı olarak bugünkü karşılaşmanın neticesi güzel oldu'' diye konuştu.

Yanal, Fenerbahçe'yi bu yılki Avrupa başarısından dolayı, Galatasaray'ı da şampiyonluğundan dolayı kutladığını kaydetti.

Ersun Yanal, transfer çalışmalarına ilişkin de Trabzonspor'u hedeflerine yaklaştıracak bir takım kurma çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Takımdan ayrılacak oyunculara ilişkin açıklamayı gelecek günler düzenleyecekleri bir basın toplantısıyla duyuracaklarını belirten Yanal, teklif gelen oyunculara ilişkin de takımın menfaatleri doğrultusunda hareket edeceklerini söyledi.

Yanal, Hırvatistan'ın Hajduk Split takımında forma giyen Rumen oyuncu Florin Cernat'in transferine ilişkin de, ''Transfer edeceğimiz oyuncuları izlemeye devam ediyoruz. Bu oyuncuyu da, bir kez daha izleyeceğim. Ekonomik koşullar ve oyun anlayışımıza göre bu transfer şekillenecek'' dedi.

AJANSSPOR

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious