Yanal: Sıkıntıları hâla aşamadık

Yanal: Sıkıntıları hâla aşamadık.10315
  • Giriş : 17.08.2008 / 08:13:00

Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, yeni kurulmuş bir takım olduklarını ve bazı sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Belçika'nın Club Brugge takımıyla hazırlık maçında karşılaşan ve mücadeleyi 1-0 kazanan Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, yeni kurulmuş bir takım olduklarını ve bazı sıkıntılar yaşadıklarını söyledi.

Karşılaşma sonrası açıklama yapan Yanal, karşılaşmada çok fazla şey deneme imkanlarının olmadığını belirterek, "İstediğimiz oyun anlayışını sergilemekte ve tempoyu yakalamakta bazı zorluklar yaşadık. Birlikte oynama alışkanlığında ve istediğimiz tempoyu yakalamakta zorlanıyoruz. Zaman zaman bu problemi yaşıyoruz" diye konuştu.

Yanal, takımın tecrübeli ve genç oyunculardan kurulu olduğunu ifade ederek, "Şu andaki kadromuzda 28 oyuncu var. Bunların 14'ü tecrübeli oyuncular. Genç oyuncuların takıma katkılarını zamanla göreceğiz. Önümüzdeki hafta sonuna kadar kadroyu 23 veya 24 kişiye indireceğiz" dedi.

Şu anda herhangi bir transfer girişimlerinin olmadığını da vurgulayan Yanal, istedikleri her zaman transfer yapabileceklerini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*