Yanal yeni bir golcü bekliyor

Yanal yeni bir golcü bekliyor.10959
  • Giriş : 03.02.2008 / 09:29:00

Yönetime, 'Ne yaparsanız yapın ama iyi bir golcü alın' mesajını veren Trabzonspor'un hocası Yanal, yeni yıldızının Antalya kampına katılmasını bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

9 Şubat’a kadar...
Forvet transferine odaklanan Trabzonspor’un gündemine her geçen gün yeni bir isim gelirken, teknik direktör Ersun Yanal artık bu işin mutlu sonla noktalanmasını bekliyor. Nottingham Forest’in golcüsü Agogo ve Manchaster City’nin deneyimli yıldızı Mpenza’nın durumlarını menacerleri aracılığıyla araştıran Bordo-Mavililer’in hocası, yönetimden istediği futbolcunun 9 Şubat’ta noktalanacak olan Antalya kampına katılmasını temenni ediyor.

Yine kongre kabusu
Karadeniz temsilcisinin antrenörünün Bordo-Mavili idarecilerle yaptığı tüm görüşmelerde, “Takımdaki diğer mevkiler için zor da olsa gerekli alternatifleri üretebiliriz ama ileri uçtaki sorunun mutlaka giderilmesi gerekiyor” mesajını ilettiği öğrenildi. Camianın yeniden kongre havasına giriyor olması ve bu nedenle yönetimin transfer konusunu biraz ağırdan almasının ise Trabzonspor’un teknik patronu Ersun Yanal’ı bir hayli düşündürdüğü kaydedildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious