Yanal'dan sürpriz hazırlığı!

Yanal'dan sürpriz hazırlığı!.13151
  • Giriş : 11.03.2009 / 09:14:00

Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, Galatasaray'a süpriz hazırlığı yapıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ersun Yanal beyin yıkıyor, "Unutun, unutturun" diyor. Tecrübeli hoca, Aslan´a sürpriz hazırlığı da yapıyor.

* Yönetim bugünden itibaren tam kadro Trabzon'da üs kuracak, takıma moral verecek. Ekstra prim de gündemde

* Taraftarlar satışa çıkan ve yüzde 100 zamlı biletleri tüketti, hafta sonunda Avni Aker'de şova hazırlanıyor

'Sahada konuşacaksınız'

Fanatik'in haberine göre, Trabzonspor ve Trabzon şehri artık hafta sonunda oynanacak Galatasaray maçıyla yatıp kalkıyor... İç sahada kaybettiği puanların telafisini şampiyonluk yolundaki rakiplerinden biri olan Galatasaray önünde yapmayı planlayan Bordo-Mavililer, her birimiyle havaya girdiler. Cim Bom provaları için önceki gün sahaya inip ilk antrenmanını gerçekleştiren Karadeniz temsilcisinde teknik direktör Ersun Yanal, adeta futbolcularının beynini yıkıyor. “Geçmişi unutun ve sahada yapacaklarınızla taraftara unutun” mesajını veren deneyimli hoca, atmosferi pozitife çevirmek için çaba harcıyor.

Yedek-as ayrımı yok

Antremanlarda yedek-as ayrımı yapmayan ve tüm futbolcularını zorlu maç için hazır tutmaya çalışan Trabzonspor'un hocasının hem taktiksel hem de kadro anlamında da bazı sürprizler hazırladığı öğrenildi. Hücum gücünü yine yüksek tutması beklenen Yanal'ın Yattara başta olmak üzere bazı yıldızlarını sahada serbest adam olarak değerlendirip rakibin dengesini bozmayı planladığı ileri sürüldü. Bordo-Mavililer'in antrenörünün en önemli kozlarından biri de şu ana kadar beklenen patlamayı yapamayan Alanzinho olacak ve Sambacı bu 90 dakikada daha fazla şans bulacak.

Avni Aker yine dolacak

Takım Galatasaray maçına dün de iki idmanla hazırlanırken, yönetim kurulu da boş durmuyor. Trabzon'a 5 gün önceden gideceğini önceki gün açıklayan Başkan Sadri Şener ve kurmayları bugünden itibaren kentte üs kuracak. Antrenmanlara giderek moral vermesi de beklenen Şener'in ekstra prim konusunda ise arkadaşlarıyla fikir alış-verişi yapacağı bildirildi. Bu arada dün satışa çıkan Galatasaray biletleri kısa sürede tükendi. Yüzde 100 zamlı olmasına rağmen taraftarların biletlere gösterdiği bu ilgi yönetim ve futbolcuları çok mutlu etti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*