Yanan binada kundaklama tartışması

Yanan binada kundaklama tartışması.10601
  • Giriş : 24.02.2008 / 08:33:00

Bağcılar'da 4 katlı bir işyerinde yangın çıktı. İtfaiye ekipleri, 4 katta da yangın çıkması nedeniyle olayın kundaklama olabileceğini ileri sürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Edinilen bilgiye göre, saat 04.00 sularında Bağcılar Evren Mahallesi Evren Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Bayram'a ait 4 katlı binada yangın çıktı.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale ederek söndürdü. 3 katı tekstil atölyesi, zemin katı ise tatlıcı olan binanın bütün katlarında ayrı ayrı yanmanın olması ve benzin bidonlarının bulunması nedeniyle itfaiye olayın kundaklama olabileceğini ileri sürdü.

Olay yerine gelen bina sahibi Mustafa Bayram, zemin katta Mıstık Tatlı Salonu'nu işleten kiracısı Coşkun Erdil'i suçlayarak, yangını onun çıkardığını iddia etti. Bayram, " Ben çıkarmak istiyorum ama o çıkmıyor. Davalık olduk. Bu yüzden o yaktı." dedi.

Coşkun Erdil ise "Kendi yerimi neden yakayım?" diyerek suçlamaları reddetti. Bu arada bina sahibi ile kiracısı arasında tartışma yaşandı. Polisin ekipleri yangın ile ilgili inceleme başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious