Yanan otomobilini gözyaşları içinde izledi

Yanan otomobilini gözyaşları içinde izledi.5797
  • Giriş : 23.06.2006 / 00:00:00

Eyüp'te seyir halindeki bir otomobil alev alev yandı. Yolda otomobili alev alan sürücü gözyaşları içinde itfaiyenin yangını söndürmesini izledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre, Tem Otoyolu üzerinde seyir halinde olan Mustafa Demir'in kullandığı 34 AB 9611 plakalı otomobilin motor kısmında elektrik kontağından kaynaklandığı sanılan yangın çıktı. Otomobilin motoru alev alıp yanmasına rağmen Mustafa Demir bir süre yangını farkedemeyerek yola devam etti. Hasdal sapağına girdiğinde yanından geçmekte olan bir başka aracın sürücüsü Demir'i uyardı. Demir, otomobili durdurup aşağı indiğinde alevlerle karşılaştı. Seyir halindeki sürücüler ve Demir, yangın tüpüyle yangına müdahale etti ancak yetersiz kalınınca itfaiye çağırıldı. İtfaiye ekipleri kısa sürede olay yerine geldi. Otomobili kaplayan alevler güçlükle söndürülebildi.

Bu arada itfaiye ekipleri yanan otomobile müdahale ederken sürücü Demir, çalışmaları gözyaşları içinde izledi. Yanan otomobil nedeniyle yolda durmak zorunda kalan diğer sürücüler Demir'i teselli etmeye çalıştı.

Polis, otomobil üzerinde inceleme yaparak yangının çıkış sebebini araştırdı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious