'Yanlış adamı vurdun abi' dedi ve öldü!

'Yanlış adamı vurdun abi' dedi ve öldü!.10366
  • Giriş : 26.06.2009 / 01:20:00
  • Güncelleme : 26.06.2009 / 00:27:10

Kütahya'da öfkeli baba, kızının sevgilisi zannettiği genci 2 kurşunla öldürdü...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Talihsiz genç, kendisini vuran kişiye "Ağabey yanlış adamı vurdun" dedikten sonra kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Olay, Kütahya'da dün gece saat 01.15 sıralarında meydana geldi. Kızı A.D.'nin (16) sevgilisi olduğunu öğrenen Mesut D. (47), kızının sevgilisi R.D'yi (17) sahibi olduğu internet kafeye çağırdı.

İddiaya göre alkollü olan Mesut D., R.D ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile öfkelenerek belindeki silaha sarılan Mesut D., R.D.'yi öldürmekle tehdit etti. Bu sırada internet kafeden çıkmayı başaran R.D., caddenin karanlık olmasından faydalanarak hızla koşmaya başladı. O esnada cadde üzerinde evlerine gitmekte olan Sinan Topuz (23) ve 3 arkadaşı koşuşturmayı görünce daha önceden tanıdıkları Mesut D.'nin yanına doğru yöneldi.

Aşırı derecede alkollü olduğu öğrenilen Mesut D., 4 genci gördü. R.D.'nin üzerindeki beyaz gömlek ile Sinan Topuz'un üzerindeki gömleğin rengi aynı olunca Mesut D. elinde bulunan ruhsatsız tabancasıyla 1 el ateş etti. Silah sesini duyan gençler korku içinde yere yattı. Bu sırada ayağından yaralanan Sinan Topuz, yerde acı içinde kıvranırken, Mesut D. yanına gelerek kafasını kaldırmasını istedi. Alkolün etkisi ile Mesut D. bir el daha ateş ederek genci karnından vurdu. Kanlar içinde kalan Sinan Topuz, "Ağabey benim Sinan tanımadın mı? Ağabey yanlış adamı vurdun" dedi.

112 Acil ekiplerinin gelmesi ile Evliya Çelebi Devlet Hastanesi'ne kaldırılan genç burada tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olay yerine kısa sürede gelen polis ekipleri zanlı Mesut D.'yi gözaltına aldı. Mesut D., çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*