Yanlış eve girdi, dayağı da yedi

  • Giriş : 08.10.2006 / 00:00:00

Eskişehir'de akşam saatlerinde alkolü fazla kaçıran bir şahıs, kendi evi zannederek girmeye çalıştığı başka bir ev sahibi tarafından darp edildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Aldığı alkolün etkisiyle sarhoş olan Soybelli Alanönü Mahallesi Akoğlan Sokak'a geldiği sırada sokak üzerindeki 7 numaralı evi kendi evine benzetti ve zile bastı. Zilin çalması üzerine kapıyı açan Nadir Kılıç(42) alkollü bir şahısla karşılaştı.

Kapının açılmasıyla birlikte Soybelli içeri girmek istedi. Bunun üzerine Soybelli'yi engelleyen ev sahibi Kılıç, kim olduğunu ve ne istediğini sordu. Ancak Soybelli'nin eve girmekte ısrar etmesi üzerine taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine şahıslar birbirlerini darp etti. Olay yerine çağrılan polis iki tarafın da birbirlerinden şikayetçi olması üzerine tarafları gözaltına aldı.

Tarafların hayati tehlikelerinin olmadığı belirtilirken Soybelli'nin aşırı derece alkollü olduğu anlaşıldı. Şahısların ifadeleri alınırken ev sahibi Kılıç, tanımadığı şahsın evine girmek istemesi üzerine engellediğini söyledi. Soybelli ise evi kendi evine benzettiği için girmeye çalıştığını ifade etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious