Yapı Kredi'den miras danışmanlığı!

Yapı Kredi'den miras danışmanlığı!.5105
  • Giriş : 26.05.2009 / 17:33:00

Yapı Kredi Private Banking, müşterilerine Miras Danışmanlığı hizmeti vermeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik


Yapı Kredi'den yapılan açıklamada, hizmet çerçevesinde, Yapı Kredi Private Banking'in mirasın planlanması, mirasçıların kanuni hakları, Vakıflar ve Vergi başlıkları altında topladığı hizmet kapsamında müşterilerine kişiye özel danışmanlık verdiği belirtildi.

Açıklamada, bu hizmette Yapı Kredi Private Banking'e, Gür Hukuk Bürosu, Ernst&Young, akademisyenler ve vakıf konusunda çeşitli uzmanların destek olduğu kaydedildi.

Yapı Kredi Özel Bankacılık ve Varlık Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özçelik konuya ilişkin değerlendirmesinde, miras paylaşımının özellikle geniş ailelerde ciddi sıkıntılar yarattığını belirterek, Yapı Kredi Private Banking olarak Miras Danışmanlığı hizmeti ile müşterilerinin sağlıklarında varlıklarını planlamalarına yardımcı olmayı hedeflediklerini belirtti.

Özçelik, vasiyetnamelerden sadece uygun formatta yazılmadığı için bile geçersiz kabul edilenlerin olduğunu, miras planlaması yaparken tüm bu yaşanan yasal süreçte, kişilerin varlıklarını sağlıklarında planladıkları şekilde yönetmelerine yardımcı olduklarını vurguladı.

Verilen bilgiye göre, Yapı Kredi Private Banking müşterilerine ayrıca Sanat Danışmanlığı, Portföy Danışmanlığı, Vergi Danışmanlığı hizmetleri de sunuyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*