Yaprak Dökümü bir sezon daha devam edecek

Yaprak Dökümü bir sezon daha devam edecek.12154
  • Giriş : 04.05.2009 / 23:09:00

Dizinin finalinin gelecek yıla kaldığı iddia edildi...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kanal D'nin rekorlar kıran dizisi Yaprak Dökümü'nün bu sezon yapılması planlanan finalinin ertelenebileceği iddia edildi. Sezon başında dizinin tanıtımlarında 'Son baharımız' deniliyordu. Ancak devam etme kararı alındığı söylentileri dolaştı. Peki son karar ne?

Önce bitirme kararı alan Ay Yapım, daha sonra devam etmeye karar verdi. Oyuncular da bu yönde açıklamalar yaptılar. Dizide Necla'yı oynayan Fahriye Evcen de Kanaltürk'te Ebru Akel'in programına konuk oldu ve "Şu anda 116. bölümü çekiyoruz. 111. bölüm yayınlandı. 3. sezonda bitiriyoruz dendi. Ancak bir sezon daha devam edecek. Yani 4 sezon beraber olmuş olacağız" diye konuştu.

Yaprak Dökümü'nde 3 sezondur kendisini gözlemleme fırsatı bulduğunu ifade eden Fahriye Evcen, genç bir oyuncu olarak nereden nereye geldiğini görebildiğini söyledi. "İlk bölüme bakıyorum, şimdikilere bakıyorum, ne kadar yol katetmişim, katetmiş miyim edememiş miyim bunları görüyorum" dedi.

KENDİMİ ELEŞTİREL GÖZLE İZLERİM

Şu anda bulunduğu noktayı beğenip beğenmediği ile ilgili soruya da mütevazi bir yanıt veren Evcen, "Kendimi izlediğimde eksiklerimi zaten eleştirel bir gözle izlemeyi seviyorum Çünkü çok sıkıcı olur olumlu bir gözle izlersem. O yüzden mümkün olduğu kadar bütün oyuncular da yapıyordur, eleştirel bir gözle izleyince daha güzel oluyor. Bir şeyler katabiliyorsun, eksiklerini görebiliyorsun. Genel olarak mutluyum şimdi" şeklinde konuştu.

ONU İLK KİM KEŞFETTİ?

Türkiye'de ilk kez yönetmen Nazif Tunç ile çalıştığını anlatan Fahriye Evcen, kendisini ilk keşfeden yönetmenin de o olduğunu belirterek "Beni Nazif Tunç keşfetti. Ümit Efekan'la da çalıştım. Ama Nazif Tunç, ilk çalıştığım yönetmen. Yeşilçamdan geldikleri için çok farklı bir çalışma disiplinleri var. İlk işimde Hülya Koçyiğit, Göksel Arsoy, Ediz Hun, Serap Sağlar ile çalıştım. Daha sonraki işimde de Fatma Girik ile çalıştım. Bunlar benim için çok heyecan verici işlerdi" açıklamasını yaptı.

DİZİDE BU HAFTA

Kanal D'nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna ve Bennu Yıldırımlar'ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Hayriye, Fikret'in gönlünü almak için, Neyyir'in yüzük takmasına bahane edip, hep birlikte Cevriye Hanım'a bir ziyarete ön ayak oluyor. Ali Rıza Bey burada, saklı bir gerçekle daha yüzleşiyor.

Neyyir'in kahveci Ahmet'le aldığı evlilik kararını bahane eden Hayriye, Fikret'in gönlünü almak, kızıyla barışmak için bir fırsat yakalar. Hep birlikte Cevriye Hanım'ın elini öpmek üzere yola çıkarlar. Hayriye Hanım, Fikret'e doğru bir adım atarken, Ali Rıza Bey de saklı bir gerçekle yüzleşir.
Öte yandan Leyla'nın, Necla'nın doğumgününde estirdiği fırtınanın etkileri hala sürmektedir. Ailesinden uzaklaştıkça Oğuz'a daha da yaklaşan Leyla, Oğuz'un oğlunu da yavaş yavaş sahiplenir. Kaan'la yalnız kaldıklarında bir anlık dikkatsizlik, Leyla'ya pahalıya mal olacaktır. Şevket'in umutla kurduğu yeni işinde, hesapta olmayan büyük bir gedik açılmak üzeredir. Yeni bir mahcubiyet yaşamak istemeyen Şevket, yenilgisini babasından saklamaya karar verir. Evde yalnız kalan Mithat Kara, “yukardakilerin” yokluğunda eve Ferhunde'yi davet eder. Evin yeni halini görmek isteyen Ferhunde merakına yenilir, Gülşen'in düğün telaşı arasında Mithat Bey'in davetini kabul eder. Şevket'in de evden çıkmadığını gören Mithat, onu çıkarmak için çabalar. Yolların kesişmesi an meselesidir. Gülşen'in düğün gecesinde de heyecan sürer. Ferhunde için unutulmayacak bir gece olacaktır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*