Yaprak Dökümü bu sezon bitiyor mu?

Yaprak Dökümü bu sezon bitiyor mu?.10664
  • Giriş : 04.05.2009 / 10:34:00

Dizinin Necla'sı Fahriye Evcen bu konu ile ilgili neler söyledi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Sezon başında dizinin tanıtımlarında 'Son baharımız' deniliyordu. Ancak devam etme kararı alındığı söylentileri dolaştı. Peki son karar ne?

Yaprak Dökümü'nün devam edip etmeyeceği ile ilgili bir çok bilgi yayınlandı.

Önce bitirme kararı alan Ay Yapım, daha sonra devam etmeye karar verdi. Oyuncular da bu yönde açıklamalar yaptılar.

Televizyon gazetesinin haberine göre, dizide Necla'yı oynayan Fahriye Evcen de Ebru Akel'in programına konuk oldu ve "Şu anda 116. bölümü çekiyoruz. 111. bölüm yayınlandı. 3. sezonda bitiriyoruz dendi. Ancak bir sezon daha devam edecek. Yani 4 sezon beraber olmuş olacağız" diye konuştu.

Yaprak Dökümü'nde 3 sezondur kendisini gözlemleme fırsatı bulduğunu ifade eden Fahriye Evcen, genç bir oyuncu olarak nereden nereye geldiğini görebildiğini söyledi. "İlk bölüme bakıyorum, şimdikilere bakıyorum, ne kadar yol katetmişim, katetmiş miyim edememiş miyim bunları görüyorum" dedi.

KENDİMİ ELEŞTİREL GÖZLE İZLERİM

Şu anda bulunduğu noktayı beğenip beğenmediği ile ilgili soruya da mütevazi bir yanıt veren Evcen, "Kendimi izlediğimde eksiklerimi zaten eleştirel bir gözle izlemeyi seviyorum Çünkü çok sıkıcı olur olumlu bir gözle izlersem. O yüzden mümkün olduğu kadar bütün oyuncular da yapıyordur, eleştirel bir gözle izleyince daha güzel oluyor. Bir şeyler katabiliyorsun, eksiklerini görebiliyorsun. Genel olarak mutluyum şimdi" şeklinde konuştu.

ONU İLK KİM KEŞFETTİ?

Türkiye'de ilk kez yönetmen Nazif Tunç ile çalıştığını anlatan Fahriye Evcen, kendisini ilk keşfeden yönetmenin de o olduğunu belirterek "Beni Nazif Tunç keşfetti. Ümit Efekan'la da çalıştım. Ama Nazif Tunç, ilk çalıştığım yönetmen. Yeşilçamdan geldikleri için çok farklı bir çalışma disiplinleri var. İlk işimde Hülya Koçyiğit, Göksel Arsoy, Ediz Hun, Serap Sağlar ile çalıştım. Daha sonraki işimde de Fatma Girik ile çalıştım. Bunlar benim için çok heyecan verici işlerdi" açıklamasını yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*