Yaprak dökümü erken başladı

Yaprak dökümü erken başladı.55474
  • Giriş : 17.09.2007 / 08:38:00

Yeni yayın dönemi başlayalı daha bir ay olmadan 4 yerli dizi "tutmadığı" için apar topar yayından kaldırıldı. TV çevrelerinde, sırada başka dizilerin de olduğu konuşuluyor

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ekranlarda yerli dizi patlaması yaşanıyor. Kanallar, 50'den fazla yerli diziyle yeni yayın dönemine başladı. Ancak daha bir ay dolmadan diziler fire vermeye başladı. Kanal D, başrollerinde Doğuş ve Seda Bakan'ın rol aldığı "Sana Mecburum" isimli diziyi yayından kaldırdı.

3’ÜNCÜ HAFTADA SON VERDİLER

atv ise, adını Tamer Karadağlı ile yaşadığı aşkla duyuran Deniz Uğur'un Gökhan Atalay'la beraber başrolünü paylaştığı "Ertelenmiş Hayatlar"ı, daha üçüncü haftasında yayından kaldırdı. Ferdi Tayfur ile Nesrin Cavatzade'nin oynadığı "Yersiz Yurtsuz" isimli dizi de reytingde umulanı sağlayamayınca yayından kaldırıldı. atv'nin yeni yayın döneminin henüz başında yayınına son verdiği üçüncü dizi ise Cem Kılıç ile Yasemin Hadivent'in rol aldığı "Hayal ve Gerçek" isimli yapım oldu. Son verilen bu 4 dizi nedeniyle sektörde yaklaşık 400 kişinin işsiz kaldığı belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious