Yaprak Dökümü'nde düğün var

Yaprak Dökümü'nde düğün var.12154
  • Giriş : 24.09.2008 / 16:44:00

Yaprak Dökümü”nün bu akşam yayınlanacak bölümünde, Necla ile Cem evleniyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Kanal D'nin başrollerinde Halil Ergün, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar ve Caner Kurtaran'ın oynadıkları, izlenme rekorları kıran dizisi “Yaprak Dökümü”nün bu bölümünde; Necla ile Cem evleniyor. Ancak nikahları hiç unutulmayacak olaylara sahne oluyor.

Cem'in ailesi bir vazifeyi yerine getirir gibi Necla'yı istemeye gelirler sonunda.Geçmişteki yaralar henüz taze olduğu için iki tarafın da onaylamadığı bir evlilik kararı alınmış olur. Herkes için mücadele bundan sonra başlayacaktır.

Ali Rıza Bey üçüncü kez bu evden bir gelin uğurlayacaktır. Ama ilk kez, gönüllü olmasa da, kızını kendi rızası ile evlendirecektir. Necla'nın gelin olması, Leyla'yı bir başka şekilde etkileyecektir. Kardeşine hiç unutamayacağı bir hediyehazırlar. Necla yeni hayatının altına imza atmaya hazırlanırken Oğuz da zincirlerinden kurtulmak için mahkemede umut arar. Necla'nın nikahı hiç unutulmayacak olaylara sahne olur. Oğuz'un bir davadan tahliye haberi nikah salonuna kadar gelir. Tesadüfler tesadüf değildir bazen. Aynı kapının eşiğinde aynı hatalardan geçmiş üç insan yüzleşmek zorunda kalır.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*