Yaprak Dökümü'nde neler olacak?

Yaprak Dökümü'nde neler olacak?.17671
  • Giriş : 14.08.2008 / 08:58:00

Yaprak Dökümü’nün müdavimleri soluklarını tutmuş, yeni sezonu bekliyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ekranların beğeniyle izlenen dizisi Yaprak Dökümü'nün fanları yeni sezonu iple çekiyor. Peki yeni sezonda izleyiciyi nasıl sürprizler bekliyor. Sabah yazarı Yüksel Aytuğ'dan yeni sezon tüyoları...

Efendim, yeni sezonda aile bir "toparlanma" sürecine girecek. Ali Rıza Bey, yaşadığı tecrübelerin de yardımıyla artık olaylara daha serinkanlı yaklaşacak. Şevket hapisten çıkacak ama sabıkasından dolayı artık bir bankada çalışamayacağı ve memurluk da yapamayacağı için izleyenlerin "Vah zavallı çocuğa" diye gözyaşı dökecekleri işlerde çalışmaya başlayacak.

CEVRİYE YİNE KÖTÜLÜK SAÇACAK

Ferhunde'nin annesinin (Perihan Savaş oynuyor) İstanbul'a gelmesiyle, bu karakterin dizideki ağırlığı da artacak. Evini satıp, oğlunun evine iyice yerleşen Kaynana Cevriye ise etrafına kötülük saçmaya devam edecek. Gelin Fikret ise Cevriye'nin içindeki küçücük kalmış insanlık tohumunu filizlendirmek için yine olağanüstü bir çabaya girişecek.

KARDEŞ OLDUKLARINI HATIRLAYACAKLAR

Ve en önemlisi: Son bölümde şofben gazından zehirlenip, hastaneye kaldırılan Necla kurtulacak. Tüm yaşanan olumsuzluklara rağmen Leyla ve Necla "kardeş olduklarını" hatırlayacaklar.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*