Yaralanan hırsızın yüzüne tükürdüler

Yaralanan hırsızın yüzüne tükürdüler.12852
  • Giriş : 14.02.2008 / 08:34:00

Beyoğlu'nda hırsızlık amacıyla bir apartmanın ikinci katına tırmanan şahıs, bahçeye düşerek, yaralandı. Zanlı sedyeyle ambulansa taşınırken, bazı vatandaşlar tepki gösterirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Edinilen bilgiye göre olay Kasımpaşa, Zincirlikuyu Caddesi, 123 numarada bulunan apartmanda yaşandı. Hırsızlık amacıyla binanın 2. katına tırmanan bir şahıs, dengesine kaybederek, bahçeye düştü.

Yaralanan şahsı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis, apartman sakinlerinden bilgi aldı. 2. kata tırmanırken düştüğü tespit edilen hırsızlık zanlısına çevredeki vatandaşlar büyük tepki gösterdi.

Sağlık ekiplerinin zanlıya müdahale etmesi sırasında, Ayfer Sarıdal isimli bir kadın, daha önce de bu tür hırsızlık olayları yaşadıklarını belirterek, "Adam hem canımıza, hem malımıza kastediyor. Bir de bizden kendisine yardım etmemiz isteniyor" diye tepki gösterdi.

Bir başka vatandaş ta 'Sedyeye yardım edin' teklifine karşılık, "Elimizden gelsek ipe dizeceğiz adamı" şeklinde konuştu. Bu arada sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından sedyeye konulan zanlı, ambulansa götürülürken, bir vatandaş sedyeye yaklaşarak, şahsın suratına tükürdü.

Şahıs, Şişli Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Bilincinin yerinde olmadığı belirtilen zanlının üzerinden kimlik çıkmadı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious