Yaralı 10 öğrencinin durumu ağır

Yaralı 10 öğrencinin durumu ağır.19889
  • Giriş : 10.09.2008 / 14:17:00

İzmir'in Aliağa ilçesinde taşımalı eğitim kapsamında öğrenci taşınan servis aracının dere yatağına yuvarlanması sonucu yaralananlardan 10 öğrenci ile servis şoförünün durumları ağır.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kazada yaralanan Selda Engel, Ayşe Metinçer, Kübra Çalışkan, Nazmiye Korkom, Burak Arslan, Gülseren Altıntaş, Nurgül Korkom, İshak Semerci, Ersel Arslan, Azize Metinçer, Musa Arslan, Sinan Korkom, Ünal Korkom, Nazan Kedik, Emine Arslan, Serkan Korkom, Emine Korkom ve İrfan Arslan'ın Aliağa Devlet Hastanesine, Hacer Altanay, İsmail Tüylüoğlu ve Müşerref Arslan'ın Menemen Devlet Hastanesine, Fatma Kedik ve Pakize Altanay'ın Karşıyaka Devlet Hastanesine, Ayşe Yılmaz'ın Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine, Tuğbanur Yılmaz ile Bekir Arslan'ın da Yenişehir Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldığı belirtildi.

Yaralı öğrencilerden 10'u ile servis şoförü İsmail Tüylüoğlu'nun (45) durumlarının ağır olduğu kaydedildi.

Bu arada, daha önce 2 velinin yer aldığı bildirilen araçta yalnızca 1 engelli öğrencinin velisinin bulunduğu belirtildi.

Kapıkaya köyünden öğrenci alan İsmail Tüylüoğlu yönetimindeki 35 NHF 62 plakalı servis aracı, Yenişakran beldesine giderken Köprü mevkisinde yoldan çıkarak dere yatağına yuvarlanmış, kazada 4 öğrenci hayatını kaybederken, 24'ü öğrenci toplam 26 kişi yaralanmıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*