Yaralı yakınları zanlıya saldırdı

Yaralı yakınları zanlıya saldırdı .4528
  • Giriş : 04.04.2008 / 19:23:00
  • Güncelleme : 04.04.2008 / 18:47:46

Mersin'de bıçakla yaralama olayının zanlısı, doktor raporu için yaralı ile aynı hastaneye getirilince yaralı yakınlarının taşlı saldırısına uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yaralı yakınlarının attığı kafa büyüklüğündeki taşla polis otosunun camı kırılırken şans eseri yaralanan olmadı.

Alınan bilgiye göre, Şevket Sümer Mahallesi'nde 2 grup arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavga sonucu 17 yaşındaki Celal A. göğsünden ve bacağından bıçaklandı. Celal A. Şevket Sümer Sağlık Ocağı'nda yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırıldığı Mersin Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi altına alındı.

Olaydan sonra göz altına alınan 18 yaşından küçük 2 zanlı doktor raporu için karakol ekipleri tarafından yaralının bulunduğu Mersin Devlet Hastanesi'ne getirildi. Bu sırada hastane önünde bulunan yaralının yakınları polis otosundaki zanlıya taşla saldırdı. Zanlılar yaralı yakınlarının saldırısından güçlükle kurtarıldı.

Olayda şans eseri yaralanan olmazken polis otosunun camını kırarak içeri giren kafa büyüklüğündeki taş görenleri hayrete düşürdü.

Polis aşı attığı iddia edilen yaralının ağabeyi İ.A.'yı göz altına aldı. Hastane önünde bekleyen yaralı yakınları, yaralı ile zanlıyı aynı hastaneye getirmelerinden dolayı karakol ekiplerine tepki gösterdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious