'Yaralı Yürek' Kapadokya'ya taşındı

  • Giriş : 01.03.2007 / 00:00:00

Geçtiğimiz günlerde setine yapılan saldırıyla 2 yönetmeni yaralanan 'Yaralı Yürek' isimli dizinin çekimleri bundan böyle Kapadokya'da devam edecek.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şanlıurfa'yı yanlış tanıttığı iddiasıyla geçtiğimiz günlerde seti bir grup kişi tarafından saldırıya uğrayan Yaralı Yürek dizisi için yeni çekim mekanı Nevşehir'in Ürgüp ilçesi olarak belirlendi. Meydana gelen saldırının ardından Ürgüp Belediye Başkanı Bekir Ödemiş'in daveti üzerine Kapadokya'ya gelen yönetmen Özer Kızıltan, bölgede yaptığı gezinin ardından diziyi Kapadokya'ya taşıma kararı aldı.

Ürgüp Belediye Başkanı Bekir Ödemiş'ten bu konuda büyük destek gördüklerini belirten yönetmen Kızıltan, Kapadokya'nın tarihi ve kültürüyle diziye renk katacağını söyledi. Yaşanan olayların ardından Şanlıurfa'ya dönmelerinin mümkün olamayacağını belirten Kızıltan, "Keşke bu diziyi en başından Kapadokya'da çekmeye başlasaydık. Buraya belediye başkanı Bekir Ödemiş'in daveti üzerine geldik ve gerçekten çok etkileyici bulduk. Bölge insanı da zaten burada birçok yerli ve yabancı filme ev sahipliği yapmış. Bu konuda her kesimden büyük destek göreceğimize inanıyorum" dedi.

Yaralı Yürek dizisinin Ürgüp'teki çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious