Yarbay Dönmez'in evi talan deilmiş

Yarbay Dönmez'in evi talan deilmiş.13953
  • Giriş : 01.07.2009 / 16:50:00

Yapılan arama çalışmalarını görüntülemek isteyen haberciler, evde bulunan ve kimliği belirlenemeyen şahısların saldırısına uğradı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Yarbay Mustafa Dönmez'in 7 Ocak tarihinde el bombaları, silah ve mühimmat ele geçirilen Sapanca'nın Güldibi mevkiinde ormanlık alandaki yazlık evine kimliği belirlenemeyen kişiler girdi.

Dönmez, bazı şahısların evine girip talan ettiği bilgisi yakınları tarafından kendisine ulaştırıldıktan sonra Cumhuriyet Savcılığı'na dilekçe gönderdi. Dönmez, cezaevinden gönderdiği dilekçede, evine giren şahısların belirlenmesini istedi.

Cumhuriyet Savcılığı Mustafa Dönmez'in yakınlarının da yaptığı başvuru üzerine soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Sapanca İlçe Jandarma Komutanlığı'ndan uzman kriminal ekip evde araştırma yaptı.

HABERCİLERE SALDIRDILAR

Yapılan arama çalışmalarını görüntülemek isteyen haberciler, evde bulunan ve kimliği belirlenemeyen şahısların saldırısına uğradı.

Jandarma'nın araya girmesiyle beraber saldırı önlenirken, evdeki şahıslar habercilerden kimlik göstermesini istedi. Jandarma'nın da evdekilerin isteği üzerine kimlik sorması k habercilerin tepkisine neden oldu. Bu şahısların, evin talan edilmesinin ardından Yarbay Dönmez'in isteğiyle eve yerleştirilen bir karı-koca olduğu ve arıcılık da yaptıkları öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*