Yasak hemşehrim! Burası Carousel

Yasak hemşehrim! Burası Carousel.6862
  • Giriş : 12.12.2008 / 10:01:00
  • Güncelleme : 12.12.2008 / 10:01:26

Çocuğunuzla ya da şehir dışından gelen bir yakınınızla Carousel'de hatıra resmi çektiremezsiniz! Niye mi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bakırköy Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde fotoğraf çektirmek yasak! Gerekçesi ise; yönetim istemiyor. Hafta sonu ya da tatil günlerinde çok sayıda kişinin ziyaret ettiği Carousel Alışveriş Merkezi'nde çocuğunuzla ya da bir yakınınızla hatıra resmi çektirme şansınız yok. Flaşları ya da elinizde kamerayı gören güvenlik hemen müdahale ediyor: “Çekemezsiniz.”

Yönetimin kararı doğrultusunda fotoğraf çekiminin yasaklandığını söyleyen güvenlik görevlilerine çok fazla itiraz etmeyin aksi takdirde makinenizden olabilir, hatta kurallara uymadığınız için dışarı çıkartılabilirsiniz!

Her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği alışveriş merkezindeki bu yasak ise ziyaretçilerin tepkisine neden oluyor. Müzelerde bile fotoğraf çekimini engellemek için bu kadar sıkı güvenlik tedbirleri alınmıyor!

Kriz döneminde birçok alışveriş merkezi müşterileri içeri çekebilmek için büyük çaba harcarken, Carousel yönetiminin bazı yasaklar getirmesi kiracı mağazaları da olumsuz etkileyecek bir adım olarak yorumlanıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*