Yasak ilişkinin sonu kanlı bitti

Yasak ilişkinin sonu kanlı bitti.11088
  • Giriş : 12.06.2009 / 22:11:00

Adana'nın Kozan İlçesi'nde bir kişi eşinin sevgilisini öldürdü, cesedini yakıp portakal bahçesine gömdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Adana'nın Kozan İlçesi'nde 57 yaşındaki Abdulhakim Alanç'ın, eşi 32 yaşındaki Çiğdem Alanç ile yasak aşk yaşadığını iddia ettiği 33 yaşındaki Mehmet Sonel'i boğazını kesip öldürdükten sonra cesedini yakıp portakal bahçesine gömdüğü ortaya çıktı.

Taş Mahallesi'nde oturan 2 çocuk annesi Çiğdem Alanç, İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek 3 ay önce hırsızlık ve dolandırıcılık suçundan tutuklanan hurdacı eşi Abdulhakim Alanç'ın, geçen ocak ayında evine gelen Adana'da hurdacılık yapan Mehmet Sonel'in boğazını kesip, öldürdüğünü ihbar etti.

Çiğdem Alanç, kocasının cinayetten sonra Sonel'in cesedini Karabük Köyü yolu üzerindeki bir portakal bahçesinde yakıp toprağa gömdüğünü, kendisini de olayı kimseye söylememesi için ölümle tehdit ettiğini iddia etti.

Cinayet nedeniyle vicdan azabı çektiğini belirten kadının ihbarı üzerine soruşturma başlatan polis, ilçeye 5 kilometre uzaklıktaki portakal bahçesinde kazı yaptı. İlçe Emniyet Müdürü Murtaza Çuhacıoğlu'nun da bizzat izlediği çalışma sırasında söz konusu yerde kül ve kemik parçaları bulundu.

Bulunan kemik parçaları, ailesi tarafından kayıp olduğu bildirilen Mehmet Sonel'e ait olup olmadığının belirlenmesi için Adana Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Bu gelişme üzerine Alanç çiftinin evinde de inceleme yapıldı.

Tutuklu bulunduğu Kozan Cezaevi'nden alınan Abdulhakim Alanç ile eşi Çiğdem Alanç, adliye sevk edildi. İddiaları kabul etmeyen Alanç ile eşi Çiğdem Alanç tutuklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*